2012. szeptember 30., vasárnap

Október 3-Indul a BLOG!!

Az első alkalommal 2 receptet próbálunk ki kis csoportokban:
1. LINZER
2.PIZZA

LINZER hozzávalók:

Kövessétek a 3:2:1 arányt, azaz 3-szoros mennyiség liszt, 2-szeres mennyiség VAJ, 1-szeres mennyiség cukor.Azaz: 30 dkg liszt, 20 dkg vaj, 10 dkg cukor, 2 db tojásSÁRGA, pici só, citromhéj reszelve.Lekvár a kenéshez.

A hozzávalókat gyorsan összegyúrjuk, majd pici pihentetés után kezdődik a szaggatás a sütiformákba. Tepsiben kisütjük, majd hűlés után lekvárral összeragasztjuk!!

A képek segítenek!!