2014. május 26., hétfő

Kerti piknik

Június 2. megtartjuk a kerti pikniket!!!
Az a kérésünk,hogy mindenki hozzon legalább egy dolgot,akár édeset, akár sósat, amit könnyű kitálalni!

A tankonyhában találkozunk és onnan megyünk ki a kertbe!!

Ha esik az eső, akkor bent fogjuk megtartani.:-)

Ez kettő óráig fog tartani!!!

Lehetőség szerint hozzatok innivalót is nehogy szomjan haljunk!

2 órakor találkozunk a tankonyhában!!!

Jó szünetet mindenkinek:)))))))

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése