Kerti piknik
Június 2. megtartjuk a kerti pikniket!!!
Az a kérésünk,hogy mindenki hozzon legalább egy dolgot,akár édeset, akár sósat, amit könnyű kitálalni!
A tankonyhában találkozunk és onnan megyünk ki a kertbe!!
Ha esik az eső, akkor bent fogjuk megtartani.:-)
Ez kettő óráig fog tartani!!!
Lehetőség szerint hozzatok innivalót is nehogy szomjan haljunk!
2 órakor találkozunk a tankonyhában!!!
Jó szünetet mindenkinek:)))))))
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése