2013. május 26., vasárnap

Utolsó óráink

A tanév utolsó foglalkozásain filmet nézünk: idén a L'ecsót választottuk, mi imádjuk, és másoknak is kellemes szórakozás lehet!

http://www.youtube.com/watch?v=8yz4ExtMqYA


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése