Cukiblog
2013. május 26., vasárnap
Utolsó óráink
A tanév utolsó foglalkozásain filmet nézünk: idén a L'ecsót választottuk, mi imádjuk, és másoknak is kellemes szórakozás lehet!
http://www.youtube.com/watch?v=8yz4ExtMqYA
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése