2013. október 21., hétfő

Íme,pár dal,amit főzés közben dúdolhatsz

Főződal 1

Ádám&Andris&Csabi


1/ Gyere főzni jó,
Milyen jó az ennivaló!

2/ refrén: subidubi dúú
                subidubi dúú
      a recept mindig jó!!

3/ Rántott hús,és                                       A főzéshez kis olasz zene
    melegszendvics,
    és minden féle jó!
refrén: subidubi dúú
            subidubi dúú
    a recept mindig jó!!


Főződal 2.

Ádám&Andris&Csabi

 1/ Csabi mosogat,
Ádám főz,
Andris meg verset ír,
És közben főz.




2/ Paprika, krumpli és más,
Főzni egyszerű,ez nem vitás.


____________________________________________________________________

Főződal 3.

Ádám&Andris&Csabi

Sütni főzni jó,
Ha szól a rádió!!
Rá-rá-rádió,szól a rádió.

 

2 megjegyzés: