Főződal 1
Ádám&Andris&Csabi
1/ Gyere főzni jó,
Milyen jó az ennivaló!
2/ refrén: subidubi dúú
subidubi dúú
a recept mindig jó!!
3/ Rántott hús,és A főzéshez kis olasz zene
és minden féle jó!
refrén: subidubi dúú
subidubi dúú
a recept mindig jó!!
Főződal 2.
Ádám&Andris&Csabi
1/ Csabi mosogat,Ádám főz,
Andris meg verset ír,
És közben főz.
2/ Paprika, krumpli és más,
Főzni egyszerű,ez nem vitás.
____________________________________________________________________
Főződal 3.
Ádám&Andris&Csabi
Sütni főzni jó,Ha szól a rádió!!
Rá-rá-rádió,szól a rádió.
Ez egy remek dal, köszönjük, fiúk!!
VálaszTörlésSzívesen Cili!
TörlésAndris